O nás

Odbor účtovníctva a oblasť daní nabrala v posledných rokoch na vážnosti, ale najmä zložitosti a rýchlosti, s akou prichádzajú nové zmeny. Získajte s nami istotu spravne vedeného účtovníctva.

Viac ako 17 rokov skúseností

Sme špecialisti na vedenie účtovníctva, dane, mzdovej agendy a ďalších služieb spojených s podnikaním. Pravidelne sa účastníme seminárov, ktoré usporadúvajú renomované vzdelávacie inštitúcie v účtovnom odbore. Vzdelávanie je totiž pre nás samozrejmosť, rovnako ako ústretové jednanie s klientami. Dbáme na správnosť vedeného účtovníctva a poskytujeme aj výkazy na finančné riadenie vášho podniku.

Poradíme, ak začínate

Na začiatku vášho podnikania vám bezplatne poradíme (zistiť viac) so správnou formou podnikania, povinnosťami, ktoré pre vás z neho vyplývajú tak, aby ste sa mohli naplno venovať vášmu predmetu podnikania. Staneme sa vašimi spoľahlivými partnermi od začiatku.

Rôznorodé oblasti podnikania našich klientov

Našimi klientami sú aj veľké spoločnosti, platcovia DPH, či výrobné podniky, rovnako ako živnostníci, malé firmy v oblasti služieb, či obchodné prevádzky. Získavame tak množstvo účtovných skúseností z rôznych oblastí, ktoré vieme poskytnúť ostatným klientom. S nami profitujú všetci klienti.

Postaráme sa o vás

Príďte do našich priestorov a presvedčte sa, ako vám dokážeme v rámci konzultácie pomôcť. Naše služby ponúkame komplexne tak, aby sme klienta zaťažili čo najmenej a poskytli mu komfort pre jeho podnikanie. Na základe plnej moci vás dokážeme zastúpiť pred príslušným daňovým úradom, poisťovňami, či ostatnými úradmi.

Uplatňujeme individuálny a osobný prístup ku klientovi. Radi sa s vami stretneme. Naším hlavným cieľom je pomôcť vám zefektívniť vedenie účtovníctva, prevziať na seba časť vašich povinnosti, aby ste sa vy mohli naplno venovať svojím obchodným činnostiam.

Meno a Priezvisko

E-mail
Telefón

Správa